Obsah

Naše skupina Veš vznikla v roce 1999 z party nadšenců, kteří rozdávají smích a dobrou náladu v Leštině a okolí. Pravidelně pořádáme : Pochovávání basy, Pálení čarodějnic, Drakiádu a podílíme se na všech akcích, které se pořádají pro děti.S estrádním programem zajíždíme bavit a rozesmát dobré lidi i ze sousedních obcí. Na jejich plesy,posezení se seniory, zahradní slavnosti a každoročně se účastníme s naším programem Dnu mikroregionu.V současné době má naše skupina 15 členů. Pokud máte zájem o naše vystoupení,kontaktujte nás na  email  ves.estrada@seznam.cz ,nebo v rubrice napište nám .Těší se na Vás SKUPINA VEŠ.

www.facebook.com x www.youtube.com

Najdete nás také na :